Koupaliště Praha

Koupání a koupaliště v Praze a okolí

Koupaliště Ládví

Koupaliště Ládví Zrekonstruované koupaliště na sídlišti Ládví. Předělaný bazén má 30×12,5 metru s dostatečnou hloubkou pro plavání. Vedle je dětské brouzdaliště. Součástí areálu jsou i dvě hřiště na pétanque a restaurace pro 40 osob s celoročním provozem. Celé koupaliště je bezbariérové, takže si koupání mohou užít opravdu všichni. V případně chladnějšího počasí se areál otevírá i pro slunění na travnatých plochách.

Fotografie Koupaliště Ládví

koupaliste-ladvi-01 koupaliste-ladvi-02 koupaliste-ladvi-03 koupaliste-ladvi-04 koupaliste-ladvi-05 koupaliste-ladvi-06Zdroj fotografií: http://www.koupalistepraha.cz

Informace o koupališti

Název:Koupaliště Ládví
Lokalita:
Štíbrova 1776/17
Praha 8, Kobylisy
Otevírací doba:Po-Ne: 9:00-19:00
Vstupné:Dospělí: 140 Kč (celodenní)
Studenti: 120 Kč (pouze ISIC)
Důchodci: 100 Kč
Děti do 15 let: 100Kč
Děti do 100cm + ZTP: 80 Kč
Odpolední zlevněná od 16-19 hod.: 80 Kč
Děti do 3 let: ZDARMA
Rodinné vstupné (2 dospělí a 2 děti do 150cm): 360 Kč
GPS souřadnice:50.1291744°N, 14.4632506°E
Kontakt:Tel. 775 291 111
Email:info@koupalisteladvi.cz
Oficiální www:koupalisteladvi.cz

Komentáře

 1. m. Červenec 22, 2014

  Dobry sen, jsou na koupalisti k dispozici i uzamykatelny skrinky? Diky M.

 2. admin Červenec 23, 2014

  Včera jsem tam byl a žádných zamykacích skříněk jsem si nevšiml, jsou tam venkovní převlékárny a v budově s restaurací jsou toalety a plavčíkárna. Je možné, že v rámci slavnostního otevření, kdy velkouo část u vstupu zabíralo pódium jsem skříňky přehlédl. Zkuste zavolat na tel. 775 291 111 a zeptat se. Je to oficiální telefon na koupaliště.

 3. Peter Červenec 23, 2014

  Skrinky tam nejsou, zjistoval jsem. Skoda 🙁
  Vstupne se mi zda premrstene, hlavne na koupani od 16-19 hod

 4. Daniela Červenec 27, 2014

  Koupaliště je moc hezké, vše je nové, čisté. Ptala jsem se na uzamykatelné skříňky, tak prozatím nejsou. K dispozici je wc, sprchy, občerstvení a venkovní převlékárna. Na tomto webu je uvedena cena od 16-19 hod.: 80 Kč. Na místě je v ceníku uvedeno, že cena 80 Kč platí pro koupání 9-13 hod.

 5. Mája Srpen 18, 2014

  Máte dnes otevřeno?

 6. Elena Červen 4, 2015

  Koupaliště jsem navštívila v loňském roce, vnoučátka byly nadšené, velice milý a vstřícný personál. Chci se zeptat, zda je již letos otevřeno. Děkuji.

  • admin Červen 4, 2015

   Koupaliště bývá otevřeno minimálně na slunění, byla tam akce při dni dětí, ale nejsem si jistý jak je to s koupáním, předpokládám že při těchto teplotách bude teplota vody vyhovující pro koupání.

  • admin Červen 4, 2015

   Jak jsem psal již níže jurajovi, aktuální teplota vody k 3.6. brouzdaliště pro děti je 23 st.C a teplota velkého bazénu dosahuje k 3.6. 21 st.C.

 7. juraj Červen 4, 2015

  Dobry den

  mate otevřene tenhle vikend ?6.6.2015?
  aka je teplota vody v bazenech ?

  • admin Červen 4, 2015

   Mělo by být normálně otevřeno, teplotu vody bohužel nevím pokusím se to zjistit.

  • admin Červen 4, 2015

   Aktuální teplota vody brouzdaliště pro děti je 23 st.C a teplota velkého bazénu dosahuje k 3.6. 21 st.C. Vyhřívané panely budou zprovozněny v průběhu týdne.

 8. Simona Červen 4, 2015

  A jak je to se vstupným? Děkuji za odpověď.

  • admin Červen 4, 2015

   Vstupné je nahoře v modrém boxu „Informace o koupališti“. Bohužel se oproti loňskému roku trochu zvedlo celodenní vstupné.

 9. Nemáte na prázdniny nějaký druh permanentky pro děti ? Děkuji Jana B.

  • admin Červen 5, 2015

   Koupaliště má podle oficiálního ceníku permanentky pouze pro dospělé (10 vstupů – dospělí: 1100,- Kč) a pro studenty, důchodce a ZTP (10 vstupů – zlevněné: 850,- Kč (školáci do 15let, důchodci, ZTP), protože děti platí 80 Kč, tak se pro ně žádná z těchto permanentek nevyplatí.

 10. Elena Červen 12, 2015

  Prosím info, kolik je vstup 1 dospělý v částečným invalidním důchodu a dvě malé dět ( vnoučátka )i 5 a 9 let. Jsou do 150 cm. Děkuji.

  • admin Červen 12, 2015

   Podle toho, co koupaliště uvádí ve svém ceníku záleží na tom zda máte průkazku ZTP nebo nikoliv. Dospělí platí 140 Kč (celodenní) s průkazkou ZTP pak 80 Kč, děti do 15 let mají vstup za 100 Kč. Více k cenám viz. nahoře modrý box s informacemi o koupališti.

 11. Broucice Červen 13, 2015

  Dobrý den, neplánujete udělat i zvýhodněné vstupné za 1 dospělého a 2 děti?? Cena je dost vysoká celkově. To zlevněné vstupné 80 Kč platí tedy jen od 16-19hod, nebo i dopoledne. Děkuji za odpověď.

  • admin Červen 14, 2015

   Dobrý den, bohužel tato stránka není oficiálním webem provozovatele.S tímto dotazem se budete muset obrátit na městskou část Praha 8, která je vlastníkem koupaliště, nebo na smluveného provozovatele. Osobně také považuji vstupné na neúměrně vysoké vzhledem k velikosti celého koupaliště.

 12. Michaela Červenec 2, 2015

  Koupaliště je perfektní! Vše je krásně čisté a voda tak akorát. Není tam sice stín, ale za dvacku se dá půjčit slunečník, který vám i přinesou. Doklady nebo klíče se dají zamknout do skříňky u paní na „vrátnici“. Koupaliště DOPORUČUJI.
  Naopak občerstvení rozhodně nedoporučuji a kazí celkový dojem! Jídlo nejen předražené a miniporce, ale i obsluha nepřijemná, neochotná a nezaučená. Kuřecí plátek za 85 Kč měl tak maximálně 100 g ale i s talířem, v ceně měl být kečup, ale ten nám nikdo nedal. Příště jedině s vlastním jídlem!!!

 13. Gertruda Jelenova Červenec 4, 2015

  Dobrý den všem, nevím, kdo koupaliště kolaudoval. Každopádně si nevšimli, že dlaždičky světlé na slunci nepálí (u restaurace zcela zbytečné) a dlaždičky tmavě šedé kolem bazénu a na přístupových cestách k bazénu pálí od slunce tak, že je nebezpečné po nich chodit.
  Na koupaliště se zajisté vztahuje ještě reklamační lhůta. Nebo čekáte na to, až někdo podá trestní oznámení na spálená chodidla-zejména u malých dětí a pomalejších chodců toto opravdu hrozí.
  Plavčíci chodí v žabkách, cedule vybízejí k chození boso zejména kolem bazénu a to je velmi nebezpečné. Který hloupý architekt navrhl tmavou šeď na chodníky? A která firma to vytvářela?
  Pomohla by výměna dlažby za bílou či umělý koberec či pravidelné kropení rozpálených dlažek.
  ..Pak je zde zvláštní režim, kdy nelze na celodenní vstupenku odejít a zase se vrátit. Ne každému vyhovuje delší pobyt na slunci, chce si jen zaplavat, odejít domů a zase se vrátit pro pobyt ve vodě.
  Kdo vymyslel, že na již tak hlučném koupališti vyřvává všude rádio (z každého sloupu), hudba by se snesla , ale nejsem povinna polovinu času poslouchat z rádia ohrané a uřvané reklamy.

 14. Gertruda Jelenova Červenec 4, 2015

  K jídlu z restaurace: děti jsem poslala koupit si hranolky za 25. Přišly zpět s tím, že je okradli, protože platily 35 Kč za mističku hranolek s nakydnutým kečupem bez nabídky posolit.
  Příště jsem šla s nimi pro totéž- jedny hranolky (s kečupem) dle ceníku za 25. Účtovali 35, protože v ceníku je dole pod čarou napsáno, že kečup v pytlíčku či tatarka v pytlíčku je za 10 Kč. Měla jsem dostat pytlík kečupu(abychom věděli, jakou značku kečupu děti dostávají) a ne nakydnutou hromádku. Párek v rohlíku je také za 25 i s hořčicí, druhý vnuk ho chtěl kečupem místo hořčice. Divte se, hořčice bylo v rohlíku dost, kečupu nepatrně na dně. Dodnes nevím, jaký kečup prodávají.

  • Michaela Červenec 7, 2015

   Vidím, že je to čím dál tím horší! 🙁 Jinak kečup dávají ze skleněné lahve, značku jsem si nevšimla, ale když jsem reklamovala, že nemáme zaplacený kečup, tak nám donesli lahev a nalili nám. Obsluha je opravdu hrozná! Být majitelem, okamžitě bych vyměnila provozovatele občerstvení.

 15. Veronika Červenec 7, 2015

  Na koupališti se nám moc líbilo,vytkla bych šíleně rozpálenou dlažbu kolem bazénu a nechápu,proč je v areálu dovoleno kouřit!?

 16. Aziz Červenec 13, 2015

  Já jsem možná princezna, ale kečup bych asi neřešil a 25 nebo 35 Kč také ne…

 17. Ep Červenec 16, 2015

  Bazén samotný super – čistý a voda tak akorát. ALE. Hned zprvu mne zarazila cena vstupného. Přijít v jednu odpoledne a zaplatit celodenní vstupné, nedejbože ještě i za dítě, no párkrát do týdne a jste bez peněz. Další mínus, jak už tu někteří zmiňovali – rozpálená dlažba okolo bazénu – nemožné přejít bosky. Obsluha „restaurace“ je katastrofa. Každý dělá něco, všichni dělají všechno a v závěru nikdo nic nedostane. Čekací doba – i s frontou – cca 1 hodina. Slečna u kasy občerstvení nejen, že má velice nepříjemný hlas, ale i chováním je velmi nepříjemná. … Špinavá, mokrá a klouzavá podlaha na toaletách – masakr. Sprchy na osprchování, před odchodem z koupaliště, pouze se studenou vodou. … Další, co mi vadilo, bylo povolené kouření. Když si vedle vás ustelou kuřáci, máte o zábavu postaráno. Snažila jsem se stěhovat, abych to nemusela čuchat, ale po čase už nebylo kam, všude někdo kouřil. … Do bazénu je zakázáno skákat, přes to tam spousta lidí skáče (když je tam „hlava na hlavě“ je to docela problém) a plavčíci to ignorují, resp. se nevěnují kontrole u bazénu, většinou jsou pryč nebo si povídají. A to je asi tak vše. Žabky, vlastní jídlo a dostatek trpělivosti a bude se vám tam líbit 🙂

 18. Markéta Srpen 6, 2015

  dobrý den, mohou k vám i psy?

  • admin Srpen 6, 2015

   Dobrý den, doporučoval bych zavolat na telefonní kontakt uvedený výše v informacích o koupališti. Osobně jsem tam ale psi nikdy neviděl a velmi pochybuji, že bude jejich vstup povolen.

  • Lucie Srpen 7, 2015

   K bazénu se psy? Ten dotaz myslíte vážně? Se psy můžete maximálně k rybníku nebo nějaké přehradě 😉

 19. Pepík Srpen 11, 2015

  Obsluha je katastrofa. Jinak je fo blizko a můzu si dat pivko to s tim kourenim bych řekl. Běžte dovnitř. Je to venku a kdyz kourim tak klepu popel tak aby to nevadilo ostatním. Ale je clovek a člověk. Jinak jsem rad ze to otevřely jako malej sem tam byl denne. Rozhodne lepší než Kobylisy nebo cerny Čakovice…..jinak tu obsluhu bych vyměnil. Tvarej se jako by jim to patrilo. A dlažba. No trochu to pali.

 20. Pepík Srpen 11, 2015

  Ještě k te rádoby restauraci. Kdo je provozovatelem?

Napsat komentář

Nutno vyplnit

Nutno vyplnit

Nepovinný údaj

Sidebar

Reklama

Facebook

Právě komentovali

 • Soňa on Žluté Láznějsou lázně otevřené?Děkuji za odpověď
 • Formanová on Bazén PražačkaPaní, nebo pane? Píšete, že tam bylo až příliš černo a když tam je jen
 • anastazie kvetova on Vodní nádrž Džbándobry den, prosim, nevi nekdo, kdy se letos otevrou brany koupaliste dzban pro verejnost ?
 • Karel Vršťala on Sportcentrum DuoPROSÍM, kde získám tabulku obsazenosti bazénu podle dní a hodin? Díky Vršťala
 • štěpán suda on Bazén USK Strahov ASQUAje to pod tribunami strahovského stadionu - zastávka koleje strahov

Náš tip