Aquapalace má nové dva tobogány

Jak se vám článek líbí

V aquaparku Aquapalace jsou přidány dvě nové zábavné atrakce. Do Paláce dobrodružství přibyly dva nové tobogány rodinný CRAZY TUBE a divoký CANYON.

Prvním z tobogánů je vnitřní divoká řeka jménem Canyon. Tím, že navazuje na tu stávající ve venkovní části, se stala s 250 metry nejdelším tobogánem v ČR! Canyon je třírychlostní, tzn. v určitých intervalech v něm teče různé množství vody a tím pádem je řeka v různé časy přizpůsobena pro jinou náročnost jízdy. Řeka se vine celým Palácem dobrodružství, kde je tak nyní celkem 7 tobogánů a 3  skluzavky.

Tato nová řeka je doplněna zpestřujícími atrakcemi: přivítá vás např. 20metrový tunel se světelnými a zvukovými efekty, průhlednou částí koryta řeky, kde budete mít pocit, že při jízdě padáte do prázdna, či venkovním vyhlídkovým bazénem.

Druhou divokou novinkou je tobogán Crazy Tube s délkou 130 m. Jak už název napovídá, v ní vás čeká pořádně bláznivá jízda.  Ozvláštní ji světelné efekty, několik různě barevných částí i pocity zužování trubice! Ale žádný strach, jen to jen jeden z optických klamů, jakých vás cestou dolů potká víc. Na Crazy Tube se jezdí na pneumatikách a na rozdíl od ostatních tobogánů je povolená jízda ve vláčku hned za sebou! Kapacita této atrakce je až 1000 jízd za hodinu, což výrazně zrychlí odbavení na tobogánech v celém Paláci dobrodružství.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *