Bazén Pražačka

2.9/5 - (22 votes)

Nově zrekonstruovaný bazén s nádherným výhledem na Prahu. Nabízí velkou možnost vyžití pro rekreační plavce i nadšené sportovce. V areálu se nachází krytý vnitřní bazén i venkovní vyhřívaný bazén. U bazénu je terasa, která nabízí občerstvení a v letních měsících zde probíhají i kulturní akce. Sportovní areál Pražačka též nabízí večerní koupání při umělém osvětlení, což mohou ocenit romantické typy.

[koupalisteinfo]

Fotografie bazénu Pražačka

Zdroj fotografií: http://www.prazacka.cz

19 thoughts on “Bazén Pražačka

 • 7.6.2011 at 17:20
  Permalink

  Koupaliště je krásné s nádherným výhledem na Prahu, ale pán co sedí v kase je velmi nepřijemný a neochotný. Děti se ho bojí a já taky. Bohužel musíme chodit jinam. Škoda..

  Reply
  • 21.8.2011 at 06:29
   Permalink

   To máte pravdu, předevčírem jsem zde byla poprvé a to jsem teda koukala. Zpomalený černobílý film a ještě k tomu protivný. Speciálně k maminkám s dětmi se neumí chovat, zažila jsem to při vstupu i výstupu. Naštěstí jsem už budoucí babička.

   Reply
  • 4.7.2015 at 17:29
   Permalink

   Koupaliste neni vubec krasne, je tam hlava na hlave. Je to moc drahe a hlavne zadny krasny vyhled tam na prahu nevidim. A pan v kase hrozny.

   Reply
 • 24.8.2011 at 12:21
  Permalink

  Dobrý den!
  Tak tohle jsem po několika letech chození okolo skutečně nečekal. Pánem v pokladně to pouze začíná, plavčice a plavčíci evidentně dost nas…., že musí trávit léto v práci, pokuřují pod nápisem zákaz kouření, spolu s dalšími, zřejmě každodenními návštěvníky. Po několikerém upozornění pána, jehož děti skáčí do bazénu, že skákání je zakázáno, se plavčice domlouvá s parchanty, že když nikdo neplave, tak ať skáčí….
  Poslední kapkou je pak situace, kdy paní středního věku vychází se slzami v očích ze šaten s tím, že má vybranou skříňku a plavčík jí s klidným pohledem nehodlaje cokoli činit povídá, že to není možné, pokud to není vypáčené, nic dělat nebude a jeho pohled vůči poškozené se stává nenávistným. Tedy Vážení, jděte víte kam!

  Reply
 • 4.2.2012 at 21:04
  Permalink

  normálně jste mě rozesmáli 😀 určitě se přijdem podívat 🙂

  Reply
 • 7.7.2012 at 01:36
  Permalink

  V bazénu docela „černo“ ( příliž nepřispůsobivých ) a příliš hlučno..pro mne s malym děckem nepoužitelný, ale nesmíme se divit, přece jenom jsme na žižkově 😀

  Reply
  • 17.4.2016 at 04:55
   Permalink

   Paní, nebo pane? Píšete, že tam bylo až příliš černo a když tam je jen bílo, tak si myslíte, že je vše v pořádku? Byla jsem v tom bazénu pr romů tam bylo a zrovna ti co bydlí u nás v domě….myslím, že by jste civěla, kdyby jste přišla k nim domů. Precizní čisto, všichni pracují, jejich děti studují, jedno práva, druhé cestovní ruch., v domě se chovají slušně a sousedi si jich váží. Přestěhovala jsem se do domu v Roháčovi a když jsem vešla do domu, tak jsem myslela, že se mi to jen zdá, (byl mi tam přidělen obecní byt ) Rozmlácené schránky, po domě smrad, jet výtahem je pro mně utrpení, bojím se, že z něj vylezu a budu páchnout, po domě odpadky, výkaly od psů! A víte co je zajímavé? Že tam žijí jen bílý a ani jeden černý. Je to o lidech ne o barvě pleti, paní rasistko!

   Reply
 • 20.8.2012 at 10:25
  Permalink

  Zní to jako nelidský teror návštěvníků ze strany personálu, taky určitě zkusím 😀 😀

  Reply
 • 20.7.2013 at 19:12
  Permalink

  PRAZACKA JE SKVELI BAZEN JENOM SKODA ZE TAM NEDALI KLOUZACKY A TOBOGAN JINAK JE TO SUPER BAZEN.TAKZE DAVAM 4 HVEZDY

  Reply
 • 25.7.2013 at 15:02
  Permalink

  Pan na pokladne je Hynek, je to pohodar a ochotny clovek. Jenom nektere zeny nesmeji byt tolik outlocitny. Zkuste sedet 13 hod. na pokladne.

  Reply
 • 4.8.2013 at 09:28
  Permalink

  Vážená paní,( pane)JARSON. Píšete že na koupališti je ČERNO,a spousta nepřispůsobivých. Myslíte že každý cigán je nepřispůsobivý?

  Reply
 • 4.8.2013 at 10:41
  Permalink

  Mě se tady osobně libí je plno rejalů kterým se nikdy nic nebude zamlouvat.Tak těmto lidem vzkazuji napuste si doma vanu nebo se běžte koupat do vltavy.

  Reply
 • 18.7.2014 at 08:57
  Permalink

  Přidám svou zkušenost. Bazén se mi zdá na Prahu cekem malý, to by ještě nebyl ten hlavní problém. Na pokladně skutečně nesedí moc příjemný člověk. Co se týče plavčíků, šla jsem je poprosit, zda by nenapustili mé roční dceři brouzdaliště, na odpověď, že musím sehnat další dvě děti, jsem reagovala akčně a sehnala další tři děti, které chtěly do broudaliště. Znovu jsem šla za plavčíky, ledabyle me odbyli a dál si posedávali a dělali jako by se nechumelilo. Takže za ty prachy nikdy více, děkuji.

  Reply
 • 18.7.2015 at 19:51
  Permalink

  Nekolikrat jsme byli. Deti romu obtezuji, dokonce tak 12 lety rom mne otravoval, protoze jsem mlada atraktivni zena a ja nemohla se normalne venovat tomu, komu patri moje pozornost-svemu synovi.
  Neni to tam zrovna levne a je zvlastni, ze jsme tam potkavali i denne te same romske rodinky, matky tak mlade, ze snad v 15 rodili. pozor i tatove cely den se vyvalovali-nechodi do prace? budis. kdyby neobtezovali. nestrikali vodu na lidi a rucniky-romske deti nestrikaji na sve veci ale na veci bilych. A proto chodime jinam.
  jidlo mizerne, nejvetsi hnus ze vsech koupalist. predrazene a hnusne. Prazacka neni pro mne, ale tata se synem at si tam klidne chodi, tatu nadrzani mladi romove otravovat jiste nebudou 😀

  Reply
 • 8.8.2015 at 11:37
  Permalink

  Ano mohu potvrdit, že koupaliště je pěkné, ale personál otřesný. Pán který vyhazuje již před půl sedmou neomaleným způsobem lidi z bazénu a ještě tím chlubí. Pak do pánské šatny ještě během provozu před sedmou vstoupí žena a když se jí zeptám co zde sělá, tak se směje a odpoví, že už těch mužských v životě viděla. No sorry, nejsem stydlivka, ale každý má právo se rozhodnout komu nebo kde se nahý ukáže …. za tohle chování ke klientům předraženo a nikdy více!

  Reply
 • 25.6.2016 at 10:46
  Permalink

  Mohu potvrdit souhlas se všemi negativními názory zde. Na Žižkov jsem se přistěhovala, ale raději dojíždím půl hodiny a více na různá jiná koupaliště po Praze než chodit sem. A to bydlím 2 min pěšky od domu. Byla jsem zde jednou – a to poprvé a naposled. A výhled, na který se každý nechá nalákat, zde žádný není. Ovšem přístup k zákazníkovi a služby opravdu katastrofa!

  Reply
 • 26.8.2016 at 16:07
  Permalink

  Výhled na Prahu je pouze z vnitřního bazénu, který je ovšem v červenci a srpnu zavřený, je otevřený pouze venkovní bazén, já jsem byla zklamaná z večerního plavání v roce 2015, kdy byla od 19 do 20 hod. přestávka a pak večerní plavání, když zaleze slunce, už vám je zima, venkovní bazén určitě vyhřívaný není, je hodně studený, když jste v práci do 18 hod. dojedete akorát na přestávku a pak už je to k ničemu od 20 hod., také je pravda, že oba bazény jsou malé, je tam hlava na hlavě a letos 2016 nás o víkendu vyháněli z bazénu v 18.30, nechápu, proč nemůže být otevřeno v letních horkách déle.

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *