Hurá na prázdniny s Aquacentrem Šutka – sobota 22.6.2019

Jak se vám článek líbí

Prázdniny jsou za dveřmi a je čas to pořádně oslavit! Kde? No přece v Aquacentru Šutka. V sobotu 22. 6. 2019 bude pro malé i velké připraveno nepřeberné množství zábavy, her a soutěží o hodnotné ceny. Ti nejšikovnější mohou v soutěžích vyhrát volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo Beachklubu Ládví. Bohatý program s filmem Tajný život mazlíčků 2 vypukne v 11:00 a končí až v 16:00 hodin. Vydáme se po stopách tajného života milovaných mazlíčků a bude připravena také mazlíčkovská nemocnice pro zvířátka. Pro každého dětského návštěvníka máme připravený dárek!

Školní rok utekl jako voda a opět tu máme letní prázdniny. Ještě, než se děti rozutečou do všech koutů Čech i světa, přijďte v sobotu 22. 6. 21019 do Aquacentra Šutka oslavit příchod letních prázdnin. Po celé odpoledne můžete vyhrávat báječné ceny od nového filmu Tajný život mazlíčků 2. Spoustu zábavy si malí i velcí mohou užít nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v našem aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Aquapark je pro tento den otevřen již od 10:00h. Rodiče si mohou odpočinout ve vířivce a načerpat síly v našem wellness, kde jim jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně. Pro milovníky slunce a opalování máme k dispozici 2 letní terasy s překrásným výhledem na Prahu.

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného.

Partneři akce: film Tajný život mazlíčků 2, Beachklub Ládví, nakladatelství Mladá fronta, Nimm2 lízátka s vitamíny

2 thoughts on “Hurá na prázdniny s Aquacentrem Šutka – sobota 22.6.2019

 • 14.9.2020 at 16:28
  Permalink

  Dobrý den, chci se Vás zeptat jestli bych mohl použít 1 Vaši fotku plaveckého bazénu v Praha Hostivař/Horní Měcholupy.
  Připravuji informační materiál k prodeji bytu nedaleko v Milánské ulici a chtěl jsem přidat fotku bazénu aby bylo vidět co je v okolí za krásy. Budu rád za odpověď – děkuji Holický Jan

  Reply
  • 14.9.2020 at 17:29
   Permalink

   Dobrý den, pokud uvedete na daném informačním materiálu zdroj, pak je to možné. Případně postačí použít fotku s načím vodoznakem, kde je web KoupalistePraha.cz uveden.

   S pozdravem
   Stanislav Duben

   Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *