Aquacentrum a bazén Šutka

3.7/5 - (16 votes)

Aquacentrum Šutka se začal stavět v roce 1987 a dokončen byl v prosinci roku 2012. Kromě 50m bazénu zde naleznete aquapark s mnoha atrakcemi a taobogány. Odpočinout a zrelaxovat se pak můžete v parních lázních nebo ve finských saunách.

[koupalisteinfo]

Fotografie Aquacentra a bazénů na Šutce

Aquacentrum Šutka Aquacentrum Šutka Aquacentrum Šutka Aquacentrum Šutka Aquacentrum Šutka Aquacentrum Šutka Aquacentrum Šutka

Zdroj fotografií: www.sutka.eu

6 thoughts on “Aquacentrum a bazén Šutka

 • 6.8.2015 at 10:20
  Permalink

  Šutka nemá chybu! Perfektní jak pro plavce (druhá krytá padesátka v Praze po Podolí, vyhrazené dráhy pro kondiční plavání a nejen to, ale rozdělené i podle rychlostí), tak pro rodiny s dětmi (oddělený aquapark, teplejší voda i vzduch, vhodné i pro menší děti tak od jednoho roku, je tam i hezké velmi mělké a teplé brouzdaliště).

  Reply
 • 23.6.2016 at 22:36
  Permalink

  Velmi drahé, zima a není možnost se ohřát někde venku na sluníčku… Tolik povyku pro nic… Aquapark je otevřený až od 14ti hodin.. Nechápu, proč neudělali venkovní pláž.? Prázdné parkoviště je asi lepší…
  Podolí – i po šedesáti letech- je úplně jiný level- venkovní bazény, tobogán, brouzdaliště, pára, vnitřní bazén, terasy, tráva atd..
  Někdo by měl zrekonstruovat do původního stavu Štvanici, kterou se někomu hodilo po povodních srovnat se zemí… I s adekvátním vstupným. Za 3 Kčs byl vstup na celý den pro dospělé- větší děti za 1 Kčs, malé gratis…

  Reply
  • 23.6.2016 at 23:03
   Permalink

   Cena za vstupné do areálu, kde je v ceně kromě bazénu taky aquapark, pára, saunový svět, výřivka, je podle mého celkem adekvátní. Navíc permanentka cenu příjemně snižuje.

   V teplých dnech je otevřena jak terasa s lehátky u bazénu, tak bývá otevřeno v části aquaparku na travnatý prostor s lehátky. Můžete si tedy užívat i sluníčka venku, když je pěkné počasí.

   Reply
 • 27.8.2016 at 16:27
  Permalink

  Na Šutce se mi líbilo, byla jsem tam s dětmi, ale už tam nepůjdu.
  Ten jejich systém identifikačních náramků, který se rozepnou jen tak a jsou nakonec úplně k ničemu. Když ztratíte náramek a zaplatíte 800,-Kč. OK, ale jak je možné, že nedokážou zjistit z dat náramku vůbec, jestli už ho někdo nevrátil, když se zeptáte, jestli ho někdo nenašel, už vám pak ani nikdo nezavolá, že se tedy nenašel a polibte si šos. Čirá zlodějna za bílého dne.
  Celodenní návštěva parku se dvěma dětma se mi tedy dost prodražila a nezájem z jejich strany mě přesvědčil o tom, že budeme chodit celá rodina jinam.

  Reply
 • 26.12.2021 at 11:03
  Permalink

  Já si myslím že nejvíc je asi ta vířivka , je sice pravda že tam je víc zima ale vždy se můžeme přece jenom vyhřát v té vířivce . Pro mé děti je to naprosto skvělé myslím si že se jim líbily hlavně tobogány . Za mě skvělé ! I sauna je skvělá .

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *