Letní koupaliště Čakovice

3.4/5 - (25 votes)

Jedná se venkovní koupaliště, které je tedy v provozu pouze v letních měsících a za příznivého počasí. K dispozici jsou zde dva bazény, jeden hlubší pro plavce a sportovce a druhý spíše pro děti. Travnatá plocha v areálu pojme až 3000 návštěvníků a v areálu koupaliště se také nachází tobogán, který je zdarma. V areálu je také občerstvení a starší lidé ocení posezení na lavičkách ve stínu stromků a maminky s dětmi naopak brouzdaliště okolo bazénů.

[koupalisteinfo]

Fotografie koupaliště Čakovice

Zdroj fotografií: http://www.cakosport.info

20 thoughts on “Letní koupaliště Čakovice

 • 16.6.2011 at 06:07
  Permalink

  Je zvláštní, že zde nikdo nepíše jak strašně je ledová voda i v největších vedrech málo kdo do ní vleze. Nazvala bych to spíše místo na opalování a ne koupaliště

  Reply
 • 29.6.2011 at 07:10
  Permalink

  Asi je ledová jen pro Tebe, Niko 😉

  Reply
  • 23.7.2014 at 20:08
   Permalink

   Nevím kdo to má v pronájmu,ale chtělo by to trošku poopravit a častěji uklízet.Záchody+umývárna strašný a samotná budova by se měla tošku vzhledově vylepšit,myslím,že se tam opravdu dlouho nic nedělalo.

   Reply
 • 16.7.2011 at 17:55
  Permalink

  Byly jsme zde vloni a voda byla opravdu ledova. Tobogan jezdil hrozne pomalu. I pres velke vedro jsme se taky jen opalovali. Varili ale dobrou kavu.

  Reply
 • 19.8.2011 at 17:09
  Permalink

  Musím souhlasit s ostatními. Voda je tam fakt šíleně ledová. Příště volíme vodní nádrž džbán.

  Reply
 • 1.7.2012 at 09:55
  Permalink

  Poprvé a naposled !
  Léto 2010.
  Voda byla příliš teplá. Lidi stály ve vodě a neplavali. Rodiče s dětmi si ve vodě hrály po celé ploše. Dokonce měly nafukovací čluny a větší hračky co zavazely. Čistící zóna před vstupem do bazénu se nečistila. Tehdy cena byla 50 Kč což bylo jediné plus. Proto polovina návštěvníků byli Rómy. Večer odchod. Šatny špinavé, mokré, zatuchlé. večer jsem se vysvlíkla v šatně plavky, položila na lavičku. Odemkla skřínku. PRÁSK!! ze skřínky mi někdo vybrakoval oblečení a boty. A co SE STALO NAVÍC !! Když jsem se otočila k lavici že si obléknu plavky, NEBYLY TAM!! DOKONCE MI ZMIZLO AJ PROSTĚRADLO NA KTERÉM JSEM LEŽELA U BAZÉNU. KDYŽ JSEM PŘICHÁZELA DO ŠATNY BALA TAM JEN JEDNA ČEŠKA. KDYŽ JSEM SE OTOČILA AKORÁT ODCHÁZELY ČTYŘI CIKÁNKY A ŠATNÁŘKA BÍLÉ PLETI.Ještě že jsem měla batoh s doklady, V NĚM KALHOTKY, ručník a žabky. TAKTO JSEM CESTOVALA ČAKOVICE-METRO LETŇANY-KAČEROV-BUS NA NOVODVORSKOU. DĚKUJI ŽE MĚ CESTOU NESEBRALI POLICAJTI A ŽE MI BYL ZACHOVÁN ŽIVOT A NESTALO SE NĚCO HORŠÍHO.

  (za2) v zimě jsem byla v Podolí, když jsem se vracela, v šatně byly dvě ženy co jim ze zamčené skřínky vzaly všechny věci ?!

  (za3) kulturní centrum Novodvorská… je tam cca 20x8metrů krásné brouzdaliště. Zadarmo!! Všichni s dětmi, hlavně maminky s malými caparty!! Choďtte tam!! vstupné se neplatí!! Blízký Albert a cukrárna zajišťují pohostinství. MHD v blízkosti 10 metrů. V KC toalety. Lavičky.

  (za4) ZÁVĚR. koupališť je všude málo nejen v Praze, vstupné je letos na koupalištích dost drahé, někde je drahé a ještě časově omezené, dokonce vás diskrimunují že si nemúžete odskočit a vrátit se, zaplatím si celý den tak mám nárok tam být celý den a ne aby mi tam drželi jak ve vězení a nemohla si odskočit domů nebo něco koupit, za co platíme vstupné, proč jsou šatny a skřínky vykradené, na co jsou lázeňští pracovníci, kde jsou slušní lidé

  Reply
 • 5.7.2012 at 06:14
  Permalink

  Každý má své priority Kristýnko. Já raději plavu ve vodě studené a čisté. Kdo opravdu plave, tomu stačí voda 18°C. Lepší než ta močůvka na Džbánu. Protéká tam voda z výše položeného hřbitova obohacena o smrduté splašky. V teplém létě se vylíhnou sinice. Svědí mě celé tělo, jen na to vzpomenu.

  Reply
 • 21.6.2013 at 18:55
  Permalink

  Na toto koupaliště chodí 80% cikánů,ne polovina…

  Reply
 • 9.7.2013 at 12:26
  Permalink

  Ledová voda je tam jako blázen a to dneska bylo skoro 30 stupnů. Brrrrr

  Reply
 • 19.7.2013 at 09:14
  Permalink

  Nevím proč si stěžujete na ledovou vodu. Jestli ma 22 stupnu tak je to v letnich dnech prijemne schlazeni. Asi byste chteli vodu 30stupnu, to si rovnou muzete doma napustit vanu.

  Je prijemne prostredi i voda na schlazeni.

  Reply
  • 1.8.2015 at 09:40
   Permalink

   plně s vámi souhlasím,jen těch cikánů by tam mohlo být opravdu méně

   Reply
 • 23.7.2013 at 11:22
  Permalink

  Skvělé koupaliště, voda je sice studená ale to napoprvé když vlezete vyhřátí, alespoň si zaplavete což jinde jde přes velké množství lidí nejde, cikani chodí až po 16.30 nebo po 17.00 hodiny, to je totiž již zlevněné vstupné. Jinak malé fronty na pití i jídlo, voda je čistá. Kdo se chce opálit a zaplavat tak ideální!

  Reply
 • 12.5.2015 at 07:14
  Permalink

  dobrý den,kdy otevřete v roce 2015 koupaliště děkuji

  Reply
 • 5.7.2015 at 16:33
  Permalink

  To je naj horší bazen v české republiky. Včera jsem byl tam.strašně špinavá voda,tam bylo asi 300 ciganu který. Se na konců začali mlátit. To jsem byl s dcerou která ma 5let.a vše to musela vidět. Uz Nikdy ne půjdeme tam

  Reply
  • 8.7.2015 at 08:08
   Permalink

   5.7.2015 jsem také byla na tomto koupališti a určitě naposledy. Navíc nefungovaly sprchy okolo bazénů a cigáni skákali a plavali v bazénu v čem přišli a plavčíkovi to zřejmě nevadilo. Nikomu toto koupaliště nedoporučuji.

   Reply
 • 4.8.2015 at 08:12
  Permalink

  Na Čakovický bazén chodím poměrně často už několik let, takže několik realit…

  Ano, voda je zde skutečně studená. Pro plavání to nevadí, pro „cachtání“ a „stání“ už to trošku nepříjemné je. Ve velkých vedrech to je příjemné zchlazení. A není přecpanej.
  Zelené plochy dost, pohoda.
  Záchody a šatny jsou staré a nic moc. Nouzovka.
  Cikáni tam jsou asi jako všude jinde. Nepřišlo mi nikdy, že bych ji bych nějak enormně moc. Nikdy se mi tam nic neztratilo, ani si nepamatuju, že by to tam někdy někdo řešil. Nicméně samozřejmě neprovokuju a neberu si tam nic drahého (ale to na žádné veřejné koupaliště).
  Jídlo a pivo dobrý.

  Kdybych nebyl spokojenej, tak se tam opakovaně nevracím.

  Reply
 • 2.7.2016 at 18:34
  Permalink

  Na koupaliště Čakovice jsme s dcerkami chodily loni docela dost (s vědomím, že koupaliště jako takově nic moc, zkrátka poměr kvalita cena), a letos jsme se tam vydaly dnes, poprvé, kdy mělo koupaliště doznat nových změn. Nový provozovatel, který má na starosti Koupalistě na Stírce a Ládví, kam chodíme také, dražší vstupné ale čísté prostředí, krásný bazén a pěkné zázemí. Bohužel koupaliště Čakovice se nemůže rovnat…ikdyž dle avízovaných změn se trošku pozvedlo….zaspárovaný bazén, nepáchnoucí WC, upravené převlékárny, natřené brodítka i bazén, nové občerstvení a odvezený val podél dlouhé strany koupaliště. …Ale voda špinavá!!! – plavajicí listy a květy ze stromů, housenky a broučci, a voda klasicky studena….a co se týče lidí a jiných skupinek, nemohu posoudit, byly jsme tam odpo (za 60Kč) krom jednoho zastrčeného ležícího páru sami. Určitě za cenu 110Kc (a k tomu 60Kc za dítě) na celý den zvolím jiné koupaliště….:( Každopadně se ale snažili a prý se chystají na další zlepšení a změny…

  Reply
 • 8.8.2016 at 08:57
  Permalink

  Mně to v Čakovicích přijde výborný, je fajn, že narozdíl od Stírky třeba člověk nekouká do baráků, ale všude okolo je zeleň. Voda je studenější, ale čistá. Lidi v pohodě. Ten tobogán funguje. Maj tam občerstvení. Včera jsem měl pocit, že je tam relativně málo lidí, takže když pozitivní recenze přispěje k tomu, aby jich tam chodilo o trochu víc lidí, bude to dobře! Nerad bych totiž, aby to jednoho krásnýho dne i kvůli nejrůznějším řečem tady na tom webu zavřeli. Je to super koupák. A taky fakt férový ceny, 60 Kč od 16 do 19 a za stejnou cenu i dopolední vstup. Pro toho, kdo má rád vytuněný akvaparky to ale neni, to je jasný. Ale je to tam fakt fajn!

  Reply
 • 3.6.2017 at 09:35
  Permalink

  Po dvou létech jsme zašli na čakovické koupaliště a byli jsme velice mile překvapeni, vsedě je čistota šaten a WC. Je zde vidět hodně práce a pokud bude hezké léto jistě si bude mnoho lidí užívat zeleně, pěkného bazénu či děti tobogánu, houpaček a mnoho dalšího. Děkujeme!
  Přejeme krásné léto a hodně úspěchů!

  Reply
 • 23.6.2017 at 10:49
  Permalink

  Musím říct, že z obrázků jsem byla nadšená, že je v Praze koupák s toboganem a snad na něm nebude hlava na hlavě jako na Petynce. Realita ale lehce pokulhává. V pracovní den bylo docela hodně lidí. O víkendu to musí být hlava na hlavě. Ale to je s ohledem na počet koupáků v Praze asi standard.

  Koupák je sám o sobě fajn, ale voda je plná hmyzu, špinavá. Teplota tak nějak v pohodě. To asi jak kdo snese. Je zde jediný stánek s občerstvením s permanentní frontou a neschopnou pomalou obsluhou. Ceny spíše dražší než průměrné. Langoš 55 Kč, kopeček zmrzliny 20 Kč…

  Šatny a plocha na ležení jsou čisté. Dost místa ve stínu i na sluníčku. Cena 30 Kč za skákací hrad a 70 Kč za lehátko jsou na můj vkus maličko moc.

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *