Plavecký stadion Slavia Praha

3/5 - (28 votes)

Plavecký areál stadionu Slavia Praha krytý plavecký bazén o velikosti 25m, v letních měsících je tento krytý bazén uzavřen a je otevřen venkovní 50m dlouhý bazén. Dále zde najdetekrytý  dětský výukový bazén a venkovní dětské bazény. V areálu je možné další sportovní vyžití v podobě minigolfu.

[koupalisteinfo]

Fotografie Plaveckého stadionu Slavia Praha

bazen-slavia-praha-1 bazen-slavia-praha-2 bazen-slavia-praha-5 bazen-slavia-praha-4 bazen-slavia-praha-3

Zdroj fotografií: www.psslavia.cz

7 thoughts on “Plavecký stadion Slavia Praha

  • 8.8.2019 at 19:40
   Permalink

   Ve středu 31. července 2019 byl venkovní bazén na Slavii uzavřen prý z důvodu filmování. Přitom den předem večer jsem zjišťovala na webu v kolik hodin otvírají. Žádná zmínka o uzavření.
   Žádám vedení Slavie, aby příště takovou informaci dali internet. Abychom s 3-letým vnukem tam nejezdili zbytečně a pak se museli rychle přesouvat rozkopanou Prahou do Podolí.

   Reply
   • 9.8.2019 at 06:47
    Permalink

    Dívala jste se na oficiální stránky bazénu nebo sem? Protože my nejsme s vedením Slavie nijak spojení a krátkodobé uzavírky sem nedáváme, nemám většinou ani možnost se o nich dozvědět. Stejně tak Váš požadavek na vedení Slavie musíte směrovat na oficiální místa viz. kontakty výše, tady se o tom těžko někdo z vedení Slavie dozví. Přeji hezký den.

    Reply
 • 7.7.2018 at 12:18
  Permalink

  Vážení zaměstnanci venkovního bazénu, chtěla bych Vám poděkovat za sebe a ostatní sokolské děti.
  Bylo to u vás super. Pro děti i mne samotnou to byl největší relax po náročném sletovém drilu. Všichni vy, se kterými jsem se osobně setkala měli úsměv na tváři, ale hlavně byli vstřícní a milí. Protože si cennním vašeho přístupu, ponechte si zapomenutou zálohu na klíč skříňky, protože jsem si na 100% jistá, že jsem v tom fóru s 9 dětmi, nechala zámek u skříňky.
  Přeji Vám hezké léto.
  Ilona Burgrová TJ Sokol PP HRADEC KRÁLOVÉ
  Skladba Dětí to je věc

  Reply
 • 2.8.2018 at 14:30
  Permalink

  Kdybych měla svou první návštěvu ve venkovním bazénu shrnout jedním slovem, bylo by to „tragédie“. Zázemí je zde v hrozném stavu, strašně staré a v některých částech se i rozpadá. Nejhorší mi ale přišel přístup personálu – jedna paní si koupila vstupenku a až po vstupu zjistila, že nemá 200 Kč na zálohu na zámek, protože ji nikdo neupozornil, že je bude potřebovat. Zaměstnankyně se k ní chovaly opravdu ošklivě a nechtěli jí v této situaci nijak vyjít vstříc ani jí nechtěli vrátit vstupné, protože už přeci prošla turniketem. Ano, mohla tušit, že bude potřebovat zálohu, ale oni nebrali ani vyšší bankovky než 200 Kč. A navíc to jejich jednání bylo šílené. Jak to nakonec dopadlo nevím, raději jsem tu šikanu odmítla poslouchat a šla dál. Venkovní bazén byl dost plný a o čistotě vody by se dalo polemizovat. A není se čemu divit – za tu dobu, co jsem se sprchovala, okolo mě prošlo cca 10 žen směrem k bazénům a ani jedna jediná se neosprchovala. V těchto dnech, kdy je venku skoro 40 stupňů a potíme se prostě všichni, mi to přijde opravdu nechutné. Bohužel tuto část provozovatel ovlivnit nemůže, ale zvelebit prostory areálu a najmout vstřícnější personál ano. Za mě to byla první, ale také poslední návštěva tohoto bazénu.

  Reply
 • 13.8.2018 at 09:45
  Permalink

  Souhlasím s předešlou pisatelkou, protože moje druhá a zřejmě poslední návštěva plaveckého bazénu (když pominu zastaralý interiér) byla tragédie a to především díky plavčíkovi, který nám odmítal asi 4 minuty po 20. hodině odemknout průchod přes dámské zázemí s tím, ať si počkáme do 22 hodin, že někdo přijde. Spustil se hustý déšť, bylo to v sobotu 4. srpna, ale plavčík /zřejmě poťouchlý důchodce/ se jen tak přihlouple usmíval a ještě nás poslal na druhou stranu areálu, ale určitě věděl, že neprojdeme ani tam. Za vstupné 160 Kč bych očekávala vstřícnější chování. Byly jsme s dcerou promoklé na kost až nám otevřel jiný zaměstnanec areálu s tím, že jsme byly plavčíkovi „asi nesympatické“. Takže za mě prst dolů, na Slávii už nikdy více. Na takové jednání nejsem opravdu zvědavá.

  Reply
 • 9.8.2020 at 13:56
  Permalink

  Návštěva bazénu Slavia v celku dobrý až přesně jak píší ostatní nikdo nedodržuje zásady hygienického chování .A u občerstvení příšerně hlasitá hudba která se rozléhá po celém areálu

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *