Koupaliště Biotop Radotín

Koupaliště Biotop Radotín

Koupaliště Biotop Radotín
3.69 (73.85%) 26 hlasů

Přírodní koupaliště založené na principu biotopu. Podstata biotopu spočívá v biologickém způsobu udržování čisté vody, bez chemie, za působení vodních rostlin a přírodních ekosystémů ve filtračních lagunách. Je to čisté koupání bez chloru, na rozdíl od vody v bazénech, tedy mrtvé a chemicky upravované. Koupací část biotopu má proměnlivou hloubkou 0,40 m – 1,20 m u neplavecké části a maximálně 3,25 m v plavecké části. Bazén tvoří uzavřený okruh vody oddělený fóliemi od okolního prostředí. Koupací část, vegetační zóny jsou propojeny v cirkulačním systému. V průběhu užívání se doplňuje pouze výpar. Biologické čištění probíhá v lemových zónách a v biologické části gravitačním způsobem, vše je zaústěno zpět do nádrže. Read more

Koupaliště Lhotka

Koupaliště Lhotka

Koupaliště Lhotka
3.36 (67.14%) 14 hlasů

Přírodní rybník napouštěný pitnou vodou, travnaté plochy na opalování, břevny je oddělena část vodní plochy s malou hloubkou pro děti a neplavce. Dále zde naleznete dětské hřiště a pískoviště. Můžete si zahrát  stolní tenis a občerstvit se v restauraci s celoročním provozem.

Koupaliště je mimo provoz!

Read more

Hostivařská přehrada

Hostivařská přehrada

Hostivařská přehrada
3.43 (68.57%) 14 hlasů

Jedná se o přehradu, která se nachází uprostřed krásného lesoparku. Pouze pár minut z Prahy se nachází tato největší vodní plocha v okolí. Hostivařská přehrada nabízí sportovní vyžití veškeré druhu jako volejbal, streetball, tenis, ruské kuželky, ping-pong a podobně. Pro nadšence nabízí Hostivařská přehrada i nudistickou pláž.

Hostivařský lesopark, který je poblíž přehrady je ideálním místem k relaxaci a sportu. Read more