Koupaliště Praha

Koupání a koupaliště v Praze a okolí

Koupaliště Motol

Jedná se o venkovní koupaliště, rybník, který je napájem Motolským potokem. Na mělké dno člověk rád došlápne i bez problému, neboť je písčité. U rybníku je také možnost sportovního vyžití jako například ping-pong, volejbal a dalších her. K dispozici jsou převlékárny, WC a občerstvení. Na bezpečnost dohlíží plavčík a v okolí je i nudistická pláž.

Fotografie koupaliště Motol


Zdroj fotografií: www.koupalistemotol.atlasweb.cz

Informace o koupališti

Název:Koupaliště Motol
Lokalita:
Zahradníčkova ulice, Praha 5
Otevírací doba:po-pa 9:00 - 19:00 so-ne 9:00 - 21:00
Vstupné:50,- dospělí 30,- děti
GPS souřadnice:50°4'10.699"N, 14°20'15.988"E
Kontakt:
Email:
Oficiální www:http://www.koupalistemotol.cz

Komentáře

 1. rena Leden 19, 2011

  Potřebuji informaci, zda je možný vstup se psem…Víte někdo prosím? díky

 2. Jarmila Září 6, 2011

  Naprostý nedostatek laviček. Ne každý se chce válet v mravencích a starším osobám se těžko ze země vstává.

 3. Lidka Červen 16, 2013

  Na koupaliště v Motole chodím už přes 20 let.Nejdříve s mými dětmi a ted už s vnoučaty.Máme to blízko a nejsou tam přemrštěné ceny jak za vstup,tak za občerstvení.Voda je čistá (přírodní) a kontrolovaná hygienikem.Byla jsem toho několikrát svědkem.Zkrátka nemůžu si v nejmenším stěžovat.A když se někdo nechce koupat.jsou tam k dispozici sprchy.Na Motolské koupaliště nedám dopustit!

 4. Radka Červen 18, 2013

  Ahoj, už je to sice dlouho, když jsem byla v Motole naposledy, ALE za moc to nestálo.Voda byla špinavá a plná řas.Tráva bývala neposekaná a válely se tam odpadky….za tohle se mi peníze dávat nechtělo!

 5. Martina Srpen 1, 2013

  Dobrý den,
  Máme malého jorkšíra. myslíte, že je možné ho vzít s sebou?

 6. viky Květen 24, 2014

  Dobrý den ‚ je tento rok otevřeno koupaliště ?

  • admin Červenec 2, 2014

   Díky za zprávu, už jsem to upravil no nový web.

 7. kristyna mikulasova Červenec 7, 2014

  Chtela jsem se zeptat,jestli i pejsci muzou na koupaliste kdyz je to prirodni koupani?nevim kam se psem k vode v praze,aby sme se vykoupali spolecne 🙂

 8. aleš daněk Červenec 21, 2014

  Koupeliště bylo na hladině i dole plné vodních přesliček, bylo dost nepříjemné v tom plavat. Jinak voda byla čistá. Na betonu u občerstvení byly občas střepy.

 9. Letos jsem si chtěla po delší době vyzkoušet koupání v motolském rybníku (dříve jsem tam chodila častěji)Věděla jsem ,že byl vypuštěný a tak jsem si najivně myslela,že tam bude koupání dobré.K mé hrůze jsem zjistila,že je to horšín než dříve.Zarostlé břehy takže přístup do vody šílený a možný jen z několika málo míst.A v čem jsem se chtěla vykoupat děs!Řasy a chuchvalce čehosi mezi bahnem a něčím a ve vodě plavala tráva.Takže mi nezbylo nic jiného než sprcha,když už jsem zaplatila vstupné.Ještě ,že ta fungovala.Služby žádný přepych,ale vcelku fungující,konečně co by jsme chtěli za 60 kč.Dětí bych tam určitě nevzala.Přitom jsem slyšela v rádiu,že Motol po hygienické stránce vyhovuje.To měl ten kontrolor vlči mhu,nebo tam vůbec nebyl.Dojem byl tedy hrozný a přitom jsem tam chodila ráda i když tam voda nikdy nebyla uplně čistá,ale tohle jsem nečekala.Škoda musím jezdit o něco dál ,ale k čistější vodě!!!!!!

 10. DOBRY DEN PROSIM VAS JE LETOS OTEVŘENE KOPALIŠTĚ JAK BYVA PLNO,722261228

 11. Jitka Srpen 8, 2015

  Uz nikdy vic plno cikánů zdrazte vstup a zbavíme se jich nebo jezdit za Prahu na to prachy nemaj tam nebudou motol porve a naposled

 12. Alfirin Srpen 10, 2015

  Koupaliště Motol pro mně bylo velké zklamání – možná je to letošním extrémním počasím, ale voda na půlce rybníka byla plná sinic! Zázemí také nic moc – nudapláž oddělená od okolí oškubanou netkankou, leckde se válely odpadky a celkově prostředí na mě nijak dobře nepůsobilo. Nakonec jsme do areálu jen nakoukli a pak raději vyrazili jinam.

Napsat komentář

Nutno vyplnit

Nutno vyplnit

Nepovinný údaj

Sidebar

Reklama

Facebook

Právě komentovali

 • Soňa on Žluté Láznějsou lázně otevřené?Děkuji za odpověď
 • Formanová on Bazén PražačkaPaní, nebo pane? Píšete, že tam bylo až příliš černo a když tam je jen
 • anastazie kvetova on Vodní nádrž Džbándobry den, prosim, nevi nekdo, kdy se letos otevrou brany koupaliste dzban pro verejnost ?
 • Karel Vršťala on Sportcentrum DuoPROSÍM, kde získám tabulku obsazenosti bazénu podle dní a hodin? Díky Vršťala
 • štěpán suda on Bazén USK Strahov ASQUAje to pod tribunami strahovského stadionu - zastávka koleje strahov

Náš tip