Aprílová Retro párty v Aquacentru Šutka

Aprílová retro párty v Aquacentru Šutka je tu a vy nesmíte chybět! Přijďte 1. 4. 2017 od 17:00 do 21:00 zavzpomínat na „staré dobré“ časy a užijte si RETRO PÁRTY se vším všudy – spartakiáda, retro módní přehlídka, skákání gumy, foukaná s céčkama, čára, výstava igráčků, walkmanů, retro diskotéka a mnoho dalšího. A to není apríl! Přijďte si užít spoustu zábavy a zasoutěžte si o hodnotné ceny od hlavního sponzora Tranquini® – prémiový funkční nápoj nebo vyhrajte volné vstupy do Aquacentra Šutka či Beachklubu Ládví.

Apríl, zábava a smích patří k sobě, a proto neváhejte a přijďte si užít mnoho zábavy na naši Aprílovou retro párty v Aquacentru Šutka. V sobotu 1. 4. 2017 můžete zavzpomínat na časy minulé a užít si vzpomínkovou retro diskotéku, vyzkoušet své znalosti v retro kvízu, zasoutěžit si ve foukané s céčkama, čáře, skákání gumy, zacvičit si spartakiádu nebo si jen užít výstavu walkmanů, igráčků či dobové módy. Po celý večer budeme hrát hity 80. – 90. let.

Díky hlavnímu sponzoru akce prémiovému funkčnímu nápoji Tranquini® si budeme moci odpočinout v relax zóně a ochutnat nápoj složený z přírodních ingrediencí.

Vezměte tedy své přátele, kamarády, blízké, přijďte zavzpomínat na naši Aprílovou retro párty a užijte si společné chvíle v aquaparku, ve wellness či vířivce, dvou finských saunách či parních lázních nebo v 50m bazénu. To vše v areálu Aquacentrum Šutka. Program akce je zahrnut do běžné ceny vstupného.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *